جاذبه های گردشگری ایران

بهترین اقامتگاه های قشم

شناخت اقامت های بومگردی قشم یا هر شهری که قصد سفر به آن داشته باشید، به شما کمک میکند ؛ علاوه بر داشتن اقامتی اقتصادی از پتانسیل های اقلیمی مقصد نیز استفاده کنیم و لذت ببریم. قشم جزیره ای بزرگ و زیبا و البته منطقه ی اقتصادی مهمی در جنوب ایران است. اگر تا به امروز به قشم سفر نکرده اید پیشنهاد می‌کنیم تجربه ی این سفر زیبا را حداقل یک بار برای خود داشته باشید.

جزیره ی قشم در واقع بخش بزرگی از استان هرمزگان محسوب می‌شود، قشم در واقع بزرگترین جزیره ی ایران است که بخش های مختلفی دارد که هر یک می‌تواند مقصد جداگانه ای برای سفر باشد. به جرأت می‌توان گفت ، یک بار سفر به قشم کافی نیست. در سفر به جزیره ی قشم، این شما هستید که انتخاب می‌کنید ، سفری لوکس داشته باشید یا کمی اقتصادی تر سفر کنید. البته اقامت های بومگردی قشم ، هر چند نسبت به هتل ها قیمت کمتری داشته باشند، تنها دلیل انتخاب این اقامت گاه ها سفر اقتصادی نیست. با کمترین هزینه و کمترین زمان بلیط هواپیما تهران قشم را از این سامانه آس چارتر تهیه نمایید.

برخی افراد آرامش را در فضاهای سنتی پیدا می‌کنند به همین دلیل است که اقامت های بومگردی قشم را به هتل ها ترجیح می‌دهند. در ادامه قصد داریم معروف ترین اقامت های بومگردی قشم را معرفی کنیم و به شما پیشنهاد میکنیم یک بار اقامت در این اماکن را تجربه کنید چرا که تجربه ای منحصر به فرد خواهد شد.

اقامت های بومگردی قشم,بهترین اقامتگاه های قشم,لیست بوم‌گردی قشم

اقامتگاه ساحلی فردیس

اقامتگاه ساحلی فردیس یکی از زیباترین اقامتگاه هایی است که میتوانیم در لیست بوم‌گردی قشم قرار دهیم. فردیس در ساحل جنوبی قشم به فاصله کوتاهی از فرودگاه ،شامل بیست و چهار واحد سنتی با سقف های حصیری است. این اقامتگاه زیبا تقریبا رو به روی جزیره ی زیبای هنگام قرار دارد.

فردیس دسترسی مناسبی به بسیاری از دیدنی های جزیره را دارد .به عنوان مثال فاصله ی این اقامتگاه تا جنگل های دریایی حرا ، کمتر از بیست دقیقه است.البته به دلیل پهناور بودن جزیره قشم نمی‌توانیم اقامتگاهی پیدا کنیم که به تمام دیدنی های جزیره نزدیک باشد اما فردیس اقامت گاهی است که هم امکانات خوبی دارد و هم دسترسی مناسبی به اماکن دیدنی جزیره.

معروف ترین اقامت های بومگردی قشم,اقامت های بومگردی قشم,بهترین اقامتگاه های قشم

اقامتگاه بوم گردی ناخدا امینی

اقامتگاه ناخدا امینی در روستای طبل واقع شده. بافت سنتی اقامتگاه ناخدا امینی، شبیه بافت کلی روستا است و این خود یکی از دلایل جذابیت این بوم‌گردی است. ناخدا امینی امکانات قابل قبولی برای میهمانان خود فراهم کرده است. این اقامتگاه زیبا فاصله ی بسیار کمی از جنگل های حرا دارد همچنین فاصله ی اقامتگاه ناخدا امینی تا دره تندیس ها و سد گوران کمتر از ده دقیقه و فاصله ی آن تا تنگه ی چاه کوه کمتر از بیست دقیقه است.

بوم‌گردی ناخدا امینی ، غذا های محلی و دریایی را با هماهنگی قبلی برایتان حاضر خواهد کرد. اگر اقامتگاه ناخدا امینی را برای ماندن در جزیره انتخاب کردید؛ پیشنهاد می‌کنیم تماشای شمال و جنوب جزیره ی زیبای قشم را از تپه های روستای طبل از دست ندهید.

اقامت های بومگردی قشم,بهترین اقامتگاه های قشم,لیست بوم‌گردی قشم

اقامتگاه بوم گردی خانه دوست

خانه دوست نام اقامتگاه زیبایی در بند سوزا است. سوزا در فاصله ای کمتر از سی کیلومتر از شهر قشم قرار گرفته. اقامتگاه خانه دوست ، یک مکان قدیمی اما بازسازی شده است. یکی از خصوصیات بارز خانه دوست ، محوطه سازی بیرون واحد ها است.اقامتگاه خانه دوست ، ظرفیت پذیرش چهل گردشگر را دارد. یکی از خصوصیات کلی اقامتگاه های بوم‌گردی ، سرویس های بهداشتی مشترک است که باب هر سلیقه ای نیست. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که به همین دلیل تا به حال تجربه ی اقامت در بوم‌گردی را نداشته اید، پیشنهاد می‌کنیم اتاق های وی آی پی خانه دوست را امتحان کنید.

اقامت های بومگردی قشم,بهترین اقامتگاه های قشم,لیست بوم‌گردی قشم

اقامتگاه کاکا

کاکا اقامتگاهی سنتی و زیبا با امکانات قابل قبول جز یکی از معروف ترین اقامتگاه های بومگردی قشم است که در فاصله ی بیست و پنج کیلومتری بندر لافت می باشد. اگر با اتومبیل خود و از مسیر بندر لافت به قشم سفر کرده باشید، قطعا از کنار روستای دهخدا گذر کرده اید. کاکا اقامتگاهی واقع در روستای دهخدا است.

اقامت های بومگردی قشم,بهترین اقامتگاه های قشم,لیست بوم‌گردی قشم

اقامتگاه کاکا دارای شش اتاق است که دو اتاق چهار و دو اتاق شش نفره ، یک اناق هشت نفره و یک سوئیت را شامل می‌شود. اتاق های چهار نفره سرویس بهداشتی اختصاصی دارند؛ اما شش نفره ها از سرویس مشترک استفاده می‌کنند. اگر نسبت به این موضوع حساس هستید، از همان ابتدا اتاق چهار نفره رزرو کنید.

اقامت های بومگردی قشم,بهترین اقامتگاه های قشم,لیست بوم‌گردی قشم

اقامتگاه فانوس

فانوس در واقع یک منزل شخصی بوده که تجهیز شده و تغییر کاربری داده است. اگر شما از آن دسته از افراد هستید که قصد دارید تمام طول روز به گردش بپردازید و شب برای استراحت به نزدیک ترین اقامتگاه بروید فانوس مناسب شماست. تصور کنید تمام روز در حال بازدید و تفریح در جزیره ی لاکپشت ها ، جنگل حرا ، بام قشم و تنگه ی چاهکوه بوده اید ، اکنون بهترین انتخاب برای شما اقامت در مکانی تمیز مثل فانوس است.

برای اقامت در فانوس در نظر داشته باشید که سرویس بهداشتی برای اتاق ها مشترک است. فانوس یک رستوران سنتی زیبا نیز دارد اگر به غذاهای محلی علاقه مند باشید انتخاب مناسبی برای صرف غذا خواهد بود.

اقامت های بومگردی قشم,بهترین اقامتگاه های قشم,لیست بوم‌گردی قشم

اقامتگاه علیشاهی

علیشاهی به عنوان اقامتگاهی که ظرفیت پذیرش شصت گردشگر در هفت واحد اقامتی خود را دارا است، معمولا انتخاب خوبی برای سفرهای گروهی است. اقامتگاه علیشاهی نیز همچون ناخدا امینی در روستای طبل قرار گرفته که پیش تر توضیحاتی راجع به آن ارائه شد. تمام واحد های اقامتگاه علیشاهی به غیر از دو اتاق، سرویس بهداشتی مشترک دارند و سرویس خواب در تمام اتاق ها به صورت رختخواب سنتی فراهم است. با تهیه بلیط هواپیما مشهد قشم در سایت آس چارتر از تخفیفات ومزایای ویژه ای برخوردار شوید.

اقامت های بومگردی قشم,بهترین اقامتگاه های قشم,لیست بوم‌گردی قشم

اقامتگاه الیاس

الیاس، یکی از بهترین اقامتگاه های بومگردی قشم که تا شهر قشم شصت کیلومتر فاصله دارد. خانه ای زیبا در روستای گورزین که با امکانات مناسبی تجهیز شده است. اقامتگاه الیاس ظرفیت پذیرش ۲۵ میهمان را دارد. این اقامتگاه انتخاب مناسبی برای سفر های فامیلی است. رستوران اقامتگاه الیاس نیز تجربه ی لذت بخشی از غذا را برایتان به ارمغان خواهد آورد. فاصله اقامتگاه الیاس تا پی دشت ، جنگل حرا و دره تندیس ها کمتر از سی دقیقه است.

فضای اقامتگاه مسطح است و اگر سالمند همراه خود دارید ، انتخاب مناسبی برای شما خواهد یود.اقامتگاه الیاس و اقامتگاه های بوم‌گردی دیگری که تا اینجا معرفی شد، همه تجربه متفاوتی از سفر را برای شما خواهند داشت.تجربه ای که در کنار اقتصادی بودن راحتی و حس آرامش و نزدیکی با طبیعت را تداعی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا