مجله

خرید بلیط هواپیما در ایام پر سفر

خرید بلیط هواپیما در بعضی از روز های سال به دلیل متقاضی زیادی که در این روز ها برای رفتن به سفر وجود دارد مانند روز های تعطیل رسمی که در تقویم وجود دارد و کارمندان تعطیل هستند ممکن است آسان نباشد. تمام افراد که در روز های کاری مشغول فعالیت در محل کار خود هستند و فقط در تعطیلات فرصت رفتن به سفر را دارند برنامه سفر خود را برای این روز ها در نظر می گیرند. اگر در این روز ها نتوانند بلیط هواپیما تهیه کنند ممکن است برنامه خود را کنسل کنند. با تهیه بلیط هواپیما تهران کیش در سایت آس چارتر از تخفیفات و مزایای ویژه ای برخوردار شوید.

به همین دلیل در روز های تعطیل که ایام پر سفر محسوب می شوند راهکار های زیادی برای تهیه بلیط هواپیما وجود دارد. خمچنین امکان این را دارید که حتی جای نشستن خود را نیز در هواپیما نیز مشخص کنید. هر فردی در هواپیما ممکن است جای مناسبی برای خود انتخاب کنند برخی از افراد صندلی کنار پنجره را می پسندند و برخی تمایل دارند دور از پنجره باشند. همچنین اگر تمایل دارید کنار دوستان یا آشنایان خود در طول زمانی که در هواپیما هستید باشید می توانید تعدادی صندلی کنار هم را انتخاب کنید. در ایام پر سفر تمام فضای هواپیما توسط افراد متقاضی خریداری شده است و نمی توان به راحتی صندلی و یا صندلی های منتخب خود را رزرو کرد اما باید بگوییم که راهکار هایی در این زمینه وجود دارد که در ادامه شما را با آن ها آشنا خواهیم نمود. این راهکار ها به شما کمک می کند تا در ایام پر سفر به راحتی برای خود بلیط و جای دلخواه رزرو کنید.

تهیه بلیط برای شهر های خارجی,چگونه در ایام پر سفر بلیط مناسبی تهیه کنیم؟,خرید بلیط های چارتر

چگونه در ایام پر سفر بلیط مناسبی تهیه کنیم؟

بر خلاف عقیده خیلی از افراد و با توجه به توضیحاتی که در مطالب گذشته در این باره داشتیم متوجه شدیم که راهکار هایی برای خرید بلیط هواپیما در روز های پر سفر نیز وجود دارد. در روز های تعطیل خیلی از افراد تصمیم به سفر می گیرند و سفر خود را با وسایل نقلیه مختلف انجام می دهند. در این بین افراد زیادی تصمیم می گیرند برای جا به جایی خود از وسیله نقلیه ای استفاده کند که کم ترین زمان را در جاده و راه باشند. استفاده از هواپیما برای سفر های طولانی بهترین گزینه است زیرا از سپری کرده زمان شما در راه  جاده ها کم کرده و به زمان سفر شما در مقصد اضافه می کند. در مطالبی که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد شما را راهنمایی می کنیم تا با آگاهی بیش تر در ایام پر سفر به راحتی بلیط هواپیمای دلخواه خود را تهیه کنید.

خرید بلیط هواپیما در ایام پر سفر,تهیه بلیط برای شهر های خارجی,چگونه در ایام پر سفر بلیط مناسبی تهیه کنیم؟

رزرو بلیط قبل از زمان مورد نظر

اگر قبل از روزهای تعطیل تصمیم قطعی خود را برای سفر گرفته اید باید همان موقع بلیط هواپیما خود را تهیه کنید. در این صورت می توانید با خیال راحت در قسمت مناسب برای خود و همراهان بلیط تهیه کنید. برای تهیه بلیط ها قبل از ایام پر سفر می توانید به سایت های خرید بلیط هواپیما آنلاین که مورد تایید و معتبر هستند مراجعه کنید. همچنین می توانید به دفاتر و آژانس های هواپیمایی بروید و با در دست داشتن مشخصات کامل خود و افرادی که قرار است همراه شما باشند از حداکثر دو هفته قبل از تاریخ سفر خود بلیط خریداری کنید. با این کار دیگر نیاز نیست در روز های پر سفر که بلیط به سختی پیدا می شود به دنبال تهیه بلیط باشید. دو هفته قبل از تاریخ سفر خود با انتخاب صندلی های دلخواه برای خودتان و دوستان سفری با آغازی خاطره انگیز را شروع کنید.

تهیه بلیط برای شهر های خارجی,چگونه در ایام پر سفر بلیط مناسبی تهیه کنیم؟,خرید بلیط های چارتر

خرید بلیط های چارتر

یکی از راه های دیگر برای خرید بلیط در ایام تعطیل و پر سفر این است که به سراغ بلیط های چارتر بروید. اولین چیزی که درباره این بلیط ها باید بدانید قیمت مقرون به صرفه آن است و این که شرکت هواپیمایی به تعداد بالایی این بلیط ها را برای روز های پر سفر برای افرادی که در دقایق آخر تصمیم به سفر می گیرند در نظر دارد. این بلیط ها برای سفر به همه شهر هایی که امکان سفر از طریق هواپیما را دارند در نظر گرفته شده و افراد می توانند با استفاده از آن بدون هیچ گونه استرسی هر تهداد بلیط را رزرو کنند.

تهیه بلیط برای شهر های خارجی,چگونه در ایام پر سفر بلیط مناسبی تهیه کنیم؟,خرید بلیط های چارتر

استفاده کردن از سایت ها و دفاتر معتبر

این راهکار را در مطالب گذشته نیز گفتیم اما این جا نیز به طور مفصل به آن اشاره می کنیم. جهت سهولت سفر های هواپیمایی در ایام پر سفر یکی از بهترین راهکار ها این است که به سایت ها و یا دفاتر معتبر سری بزنید. باید بدانید که با آنلاین شده اکثر امور افراد نیز بلیط هواپیمای خود را بیش تر از طریق سایت ها و به صورت آنلاین تهیه می کند. این کار به آن ها در صرفه جویی در وقت کمک می کند زیرا دیگر نیاز نیز راه طولانی را برای رسیدن به این دفاتر طی کنند. زمانی که وارد سایت شوید خواهید توانست در ایام پر سفر برای مقصد مورد نظر بلیط هواپیما تهیه کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که برای تهیه بلیط از طریف سایت ها و یا دفاتر می بایست مدارک هویتی شما همراهتان باشد.

تهیه بلیط برای شهر های خارجی,چگونه در ایام پر سفر بلیط مناسبی تهیه کنیم؟,خرید بلیط های چارتر

رزرو کردن بلیط سفر های توقف دار

اگر عجله ای برای رسیدن به مقصد ندارید این بلیط ها می توانند یکی دیگر از راهکار های مناسب برای تهیه بلیط هواپیما در ایام پر سفر هستند. این بلیط ها مخصوص هواپیما هایی هست که در بین راه توقف می کنند و معمولا متقاضی زیادی ندارند. اگر سفر شما کاری باشد و یا زمان محدودی برای سفر خود در نظر دارید این بلیط مناسب شما نیست. به دلیل زمان نا مشخص و یا طولانی تر رسیدن به مقصد این بلیط ها نسبت به دیگر بلیط ها شاهد قیممت مناسب ان ها نیز خواهید بود.

تهیه بلیط برای شهر های خارجی,چگونه در ایام پر سفر بلیط مناسبی تهیه کنیم؟,خرید بلیط های چارتر

رزرو بلیط از سایت ها و ایرلاین های ناشناخته

یکی از راه های تهیه بلیط برای ایام پر سفر  سایت های فروش بلیط هواپیما است که باید قبل از خرید از معتبر بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. اما باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که سایت های معتبر و معروف با توجه به این که مراجعین زیادی دارند بلیط ها را هم زود تر به فروش می رسانند و ممکن است اگر دیر به این سایت ها سر بزنید موفق نشوید بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید. به همین جهت توصیه می کنیم برای خرید بلیط هواپیما به سایت ها و ایر لایت هایی که نا شناخته اما معتبر هستند مراجعه کنید. خرید از این سایت ها به شما کمک می کند تا بلیط خود را ارزان تر خریداری نمایید و به هر تعداد بلیطی که نیاز دارید به راحتی دست پیدا کنید.

تهیه بلیط برای شهر های خارجی,چگونه در ایام پر سفر بلیط مناسبی تهیه کنیم؟,خرید بلیط های چارتر

آگاه بودن از فضای مجازی

از دیگر روش هایی که می توانید برای خرید بلیط هواپیما در روز های تعطیل استفاده کنید چک کردن صفحات مجازی در فضا های مختلف مجازی می باشد. خیلی از این صفحات اطلاع لازم را به افراد برای خرید به موقع بلیط مورد نظر می دهند کافی است در زمان نیاز اطلاعیه ها و محتوای این صفحات را چک کنید. در فضای مجازی صفحات مختلفی در این زمینه اطلاع رسانی می کنند و تمام اطلاعات مربوط به بلیط مورد نظر شما را منتشر می نمایند. بازدید از این صفحات شما را از تمام اطلاعات لازم آگاه می کند و می توانید به درستی و در زمان مناسب تصمیم خود را برای تهیه بلیط گرفته و به راحتی آن را خریداری کنید.

تهیه بلیط برای شهر های خارجی,چگونه در ایام پر سفر بلیط مناسبی تهیه کنیم؟,خرید بلیط های چارتر

کوتاه کردن مسافت های طولانی

یکی از راهکار های خلاقانه ای که می توانید در ایام پر سفر از آن بهره بگیرید کوتاه نمودن مسافت های زیاد است. اگر قرار است مسافت زیادی را برای رفتن به مقصد طی کنید می توانید راه رسیدن به مقصد را به چند قسمت کوتاه تر تقسیم کنید. این کار به شما کمک می کند تا بلیط خود را به آسانی تهیه کرده و همچنین در راه رسیدن به مقصد سری به شهر های دیگر نیز بزنید. فرقی نمی کنید سفر شما داخلی باشد یا خارجی در هر صورت قادر هستید از این روش استفاده کنید. برای مثال می توانید مسافت تهران تا شهر مسقط که یک شهر خارجی و در خارج از کشور است را با تهیه چند بلیط طی نمایید. این روش می تواند در کاهش هزینه های رفت و آمد نیز تاثیر گذار باشد و شما را از استرس پیدا نکردن بلیط خلاص کند.

تهیه بلیط برای شهر های خارجی,چگونه در ایام پر سفر بلیط مناسبی تهیه کنیم؟,خرید بلیط های چارتر

تهیه بلیط برای شهر های داخلی

در روز های تعطیل که افراد زیادی تصمیم به سفر می گیرند ممکن است برای تهیه بلیط به دردسر بیوفتید و حتی برای کوتاه ترین مسافت ها نیز بلیط پیدا نکنید. توصیه می کنیم به جهت این که با خیال راحت در روز های پر سفر بلیط برای خود تهیه کنید از روش هایی که در مطالب شرح دادیم استفاده کنید. مخصوصا اگر سفر شما داخلی است باید بدانید که ممکن است شرایط سخت تری برای تهیه بلیط داشته باشید. بلیط سفر های خارجی نیز ممکن است در روز های پر سفر کمیاب تر باشند اما برای تهیه آن در حد بلیط سفر های داخلی شرایط سختی نخواهید داشت. با کمترین هزینه و کمترین زمان بلیط هواپیما قشم تهران را از این سامانه آس چارتر تهیه نمایید.

تهیه بلیط برای شهر های خارجی,چگونه در ایام پر سفر بلیط مناسبی تهیه کنیم؟,خرید بلیط های چارتر

تهیه بلیط برای شهر های خارجی

معمولا برای این که به خارج از کشور سفر کنید باید ابتدا به فرودگاه تهران برید زیاد اکثر سفر های خارجی از مبدا تهران حرکت می کنند. همان طور که گفتیم در ایام پر سفر مانند فصل های خوش آب و هوا و روز هایی که تعطیلات رسمی است تهیه بلیط هواپیما تهران کمی مشکل می باشد. قبل از این که اقدام به تهیه  بلیط مقصد خارجی خود نمایید توصیه می کنیم ابتدا بلیط تهران خود را خریداری نمایید بعد از آن با خیال راحت به دنبال بلیط مقصد خود بگردید. زیرا طبق گفته هایی که قبلا ذکر نمودیم بلیط شهر های داخلی در زمان هایی که متقاضی برای سفر های هوایی بیش تر است ممکن است کمیاب شود.

تهیه بلیط برای شهر های خارجی,چگونه در ایام پر سفر بلیط مناسبی تهیه کنیم؟,خرید بلیط های چارتر

برای تحویل بلیط چه نکاتی رعایت شود؟

اگر بلیط خود را از دفاتر و آژانس های هواپیمایی خریداری کرده اید به شما همان بلیطی ارائه می شود که آن را باید مستقیما در زمان ورود به ایرلاین تحویل دهید. اما افرادی نیز ممکن است بلیط خود را به صورت اینترنتی خریداری کرده باشند که در این مطلب این افراد را راهنمایی و نکاتی را ذکر نموده ایم تا هنگام تحویل بلیط برای ورود به هواپیما به مشکلی بر نخورند. این افراد لازم است تا تمام مدارک لازم برای تحویل بلیط را با خود به همراه داشته باشند در غیر این صورت ممکن است به آن ها اجازه ورود داده نشود و در خیلی از موارد افراد از سفر خود جا می مانند. نام و نام خانوادگی خود را به گیت فرودگاه ارائه دهید و سریعا بلیط خود را جهت پرواز تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا